Stago Grubu: Etik ve bağımsız

Stago bir aile şirketidir, bu nedenle kısa vadeli hedefleri yoktur, sadece hemostaz alanında en iyi ortak olmayı amaçlayan uzun vadeli hedefi bulunmaktadır. 70 yılı aşkın tecrübe üzerine kurulan Stago ürünlerini araştırmakta, geliştirmekte, üretmekte ve giderek büyüyen bağlı firmalar ağıyla dağıtmaktadır ve stratejisini her düzeyde kontrol etmektedir. Bu özellik Stago’yu rakipleri arasında benzersiz kılmaktadır ve küresel düzeydeki başarısının sırrıdır.

Genel Müdür Mesajı

Diagnostica Stago’nun kendisini sadece Hemostaz sektörüne adamış tek firma olmasının verdiği teknolojik avantaj ile sağlık sektöründeki paydaşlarımıza geçtiğimiz otuz beş yıl boyunca, hastalıkların teşhisi için en kaliteli cihaz, reaktif ve hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Parçası olduğumuz sektör göz önüne alındığında, sağlığın insan yaşamı için en vazgeçilmez öge olduğu farkındalığı ile insan sağlığına hizmet etmenin verdiği bilinç ve sorumluluk içinde görevlerimizi üstlenmekteyiz.

Edirne’den Hakkari’ye yaygın teknik servis ve uygulama hizmetlerimiz sayesinde yurdun her köşesine aynı kalitede hizmet ve ürünleri aynı sürat ile sunmak için çabalarımız, her geçen gün artan müşteri memnuniyeti ve yapısal büyüme olarak meyvelerini vermektedir. Bu sayede daima rakiplerinin önünde sektörü şekillendiren firma özelliğimizi korumakta ve ileriye taşımaktayız.

Kurulduğu 1983 yılından bu yana bünyesinde toplandığı bilgi birikimini, stratejik bir kararla 2016 yılında Diagnostica Stago ‘nun küresel gücü ile birleştiren ALBİO A.Ş., Stago başta olmak üzere grup firmalarından TCoag, Gilson ve Chrono-Log markalarının da Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. Bu çalışmaları ise Stago Grup ilke ve etik kuralları içinde yürütürken, yine grup ilkelerine bağlı olarak daima uzun vadeli düşünerek yol almaktayız. Konularında tecrübeli ve iyi eğitimli ekibimiz laboratuvarlara çözüm ortağı olabilmeyi tüm faaliyetlerin üzerinde tutmaktadır ki tercih edilen bir firma olmamızın altında yatan temel etken de budur.

Son kullanıcı olarak gördüğümüz hastaların en doğru sonuçları ve en iyi alabilmesi yolunda her bir sektör paydaşı dostumuz ile bir gün yolumuzun kesişeceğine inanıyorum.

Ilker Aslan
General Manager

Top